Dla flot

Szanowni Klienci,

Naszą ofertę flotową kierujemy głównie do przedstawicieli segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Lata zdobytego doświadczenia powodują, że jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem w obsłudze aut firmowych. Dodatkowo dotychczasowa współpraca z wieloma, mającymi często odmienne potrzeby Klientami nauczyły nas elastyczności oraz indywidualnego podejścia.

Dbamy o wysoką jakość i informujemy o wszystkim

Zapewniamy wysoki  standard usług oraz przestrzeganie procedur . Chcemy również podkreślić, że u nas nic się nie dzieje bez wiedzy i zgody Klienta. Możliwość wyboru zakresu i sposobu autoryzacji napraw oznacza, że osoba odpowiedzialna za auta firmowe będzie miała pełną wiedzę co do kosztów i zakresu wykonanej usługi.

Redukujemy koszty

Doskonale wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach minimalizacja kosztów eksploatacji aut firmowych, dlatego nasi Klienci flotowi zawsze mogą liczyć na atrakcyjne warunki handlowe. Są one stałe i jednolite w całej naszej sieci.

Oferujemy wygodny sposób płatności

Obsługa flotowa jest realizowana w formie bezgotówkowej, w oparciu o zbiorczą fakturę, która jest generowana na koniec danego miesiąca.

Dogodna lokalizacja

Mieścimy się w samym centrum Warszawy, co umozliwia bardzo szybką realizację napraw, nie traca Państwo zbędnego czasu i srodków na dojazdy do serwisu. Ponadto pragniemy wspomnieć, że dysponujemy centralną przechowalnią opon z możliwością relokacji ogumienia w dowolne miejsce w Polsce.

Usługa "door to door"

Proponujemy Państwu również możliwośc odbioru samochodu ze wskazanego przez opiekuna floty miejsca i o uzgodnionym czasie. Po wykonaniu usługi samochód zostanie odstawiony w to samo miejsce.

Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: LeasePlan, Astor, Bre Leasing, Pekao, Orzeł SA, Oponeo, ALD

Zapraszamy do kontaktu >>